Os 4609 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křižanov | 8.55 | 2 | |||
Ořechov | 9.00 | 9.00 | |||
Osová Bítýška | 9.03 | 9.04 | |||
Vlkov u Tišnova | 9.07 | 9.11 | 1/3 | ||
Níhov | 9.15 | 9.15 | |||
Řikonín | 9.19 | 9.20 | 2/1 | ||
Dolní Loučky | 9.22 | 9.23 | |||
Tišnov | 9.27 | 9.29 | 3/1 | ||
Hradčany | 9.31 | 9.32 | |||
Čebín | 9.34 | 9.35 | |||
Kuřim | 9.40 | 9.41 | 1/1 | ||
Česká | 9.44 | 9.44 | |||
Brno-Řečkovice | 9.48 | 9.49 | |||
Brno-Královo Pole | 9.51 | 9.52 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 9.55 | 9.55 | |||
Brno-Židenice | 10.01 | 10.01 | III. | ||
Brno hlavní nádraží | 10.06 | 10.09 | I | ||
Brno-Horní Heršpice | 10.13 | 10.13 | 7 | ||
Modřice | 10.16 | 10.17 | 2 | ||
Rajhrad | 10.21 | 10.22 | |||
Hrušovany u Brna | 10.26 | 10.27 | 3 | ||
Žabčice | 10.30 | 10.30 | |||
Vranovice | 10.35 | 10.38 | 2 | ||
Pouzdřany | 10.41 | 10.41 | |||
Popice | 10.44 | 10.45 | |||
Šakvice | 10.47 | 10.48 | 2 | ||
Hustopeče u Brna | 10.54 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci