Os 4149 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 14.48 | III | |||
Brno-Židenice | 14.52 | 14.56 | I. | ||
Brno-Slatina | 15.02 | 15.03 | 4 | ||
Šlapanice zastávka | 15.06 | 15.07 | |||
Blažovice | 15.12 | 15.13 | 5 | ||
Křenovice dolní nádraží | 15.17 | 15.18 | |||
Slavkov u Brna | 15.21 | 15.22 | 2 | ||
Křižanovice | 15.27 | 15.27 | |||
Marefy | 15.31 | 15.31 | |||
Bučovice | 15.34 | 15.35 | 4 | ||
Nevojice | 15.38 | 15.39 | |||
Nesovice | 15.42 | 15.43 | 2/3 | ||
Brankovice | 15.47 | 15.48 | |||
Nemotice | 15.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci