Os 4088 | |
Řazení vlaku: 842 + Bfbrdtn794 + ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bystřice pod Hostýnem | 3.05 | 3 | |||
Holešov | 3.16 | 3.17 | 2/3 | ||
Hulín | 3.25 | 3.29 | 2/2 | ||
Kroměříž | 3.37 | 3.38 | 2 | ||
Kojetín | 3.48 | 3.49 | 3 | ||
Němčice nad Hanou | 3.54 | 3.54 | |||
Nezamyslice | 3.59 | 4.00 | 3 | ||
Ivanovice na Hané | 4.05 | 4.06 | 3 | ||
Vyškov na Moravě | 4.13 | 4.14 | 3 | ||
Luleč | 4.20 | 4.20 | 1 | ||
Rousínov | 4.27 | 4.27 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 4.52 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci