Os 4053 | |
Řazení vlaku: 550 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rájec-Jestřebí | 16.09 | 1 | |||
Blansko město | 16.14 | 16.15 | |||
Blansko | 16.16 | 16.17 | 2 | ||
Adamov zastávka | 16.23 | 16.24 | |||
Adamov | 16.25 | 16.26 | 2/4 | ||
Bílovice nad Svitavou | 16.32 | 16.33 | |||
Brno-Židenice | 16.39 | 16.39 | III. | ||
Brno hlavní nádraží | 16.43 | I |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci