Os 4044 | |
Řazení vlaku: 550 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 6.15 | II | |||
Brno-Židenice | 6.18 | 6.19 | II. | ||
Bílovice nad Svitavou | 6.24 | 6.25 | |||
Adamov | 6.30 | 6.31 | 1/3 | ||
Adamov zastávka | 6.33 | 6.33 | |||
Blansko | 6.39 | 6.40 | 1/2 | ||
Blansko město | 6.41 | 6.42 | |||
Rájec-Jestřebí | 6.48 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci