Os 4030 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 10.58 | 2 | |||
Zbýšov | 11.00 | 11.01 | |||
Hostěrádky-Rešov | 11.03 | 11.04 | |||
Újezd u Brna | 11.07 | 11.07 | |||
Sokolnice-Telnice | 11.09 | 11.10 | 3 | ||
Brno-Chrlice | 11.15 | 11.16 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 11.26 | 11.29 | II | ||
Brno-Židenice | 11.32 | 11.33 | II. | ||
Bílovice nad Svitavou | 11.38 | 11.38 | |||
Adamov | 11.44 | 11.44 | 1/3 | ||
Adamov zastávka | 11.46 | 11.46 | |||
Blansko | 11.52 | 11.58 | 1/1 | ||
Blansko město | 12.00 | 12.01 | |||
Rájec-Jestřebí | 12.06 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci