Os 4027 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rájec-Jestřebí | 8.51 | 1 | |||
Blansko město | 8.57 | 8.57 | |||
Blansko | 8.59 | 9.02 | 2 | ||
Adamov zastávka | 9.08 | 9.09 | |||
Adamov | 9.10 | 9.11 | 2/4 | ||
Bílovice nad Svitavou | 9.19 | 9.19 | |||
Brno-Židenice | 9.24 | 9.24 | III. | ||
Brno hlavní nádraží | 9.29 | 9.31 | III | ||
Brno-Chrlice | 9.39 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci