Os 4022 | |
Řazení vlaku: 530 + 550 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 6.58 | 2 | |||
Zbýšov | 7.00 | 7.01 | |||
Hostěrádky-Rešov | 7.03 | 7.04 | |||
Újezd u Brna | 7.07 | 7.07 | |||
Sokolnice-Telnice | 7.09 | 7.10 | 3 | ||
Brno-Chrlice | 7.15 | 7.16 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 7.26 | 7.29 | III | ||
Brno-Židenice | 7.32 | 7.33 | II. | ||
Bílovice nad Svitavou | 7.38 | 7.39 | |||
Babice nad Svitavou | 7.43 | 7.43 | |||
Adamov | 7.46 | 7.46 | 1/3 | ||
Adamov zastávka | 7.48 | 7.48 | |||
Blansko | 7.54 | 7.58 | 1/1 | ||
Blansko město | 8.00 | 8.01 | |||
Dolní Lhota | 8.04 | 8.04 | |||
Rájec-Jestřebí | 8.16 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci