Os 3929 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kroměříž | 21.46 | 2a | |||
Hulín | 21.54 | 22.04 | 2/2 | ||
Třebětice | 22.08 | 22.08 | 1 | ||
Holešov | 22.13 | 22.14 | 2/3 | ||
Dobrotice | 22.18 | 22.18 | |||
Jankovice | 22.20 | 22.20 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 22.22 | 22.22 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 22.27 | 22.28 | 3 | ||
Loukov | 22.32 | 22.32 | |||
Osíčko | 22.36 | 22.37 | 2 | ||
Podhradní Lhota | 22.41 | 22.41 | |||
Kunovice-Loučka | 22.44 | 22.44 | 3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 22.48 | 22.48 | |||
Branky na Moravě | 22.52 | 22.52 | 2 | ||
Valašské Meziříčí | 22.59 | 23.00 | 1 | ||
Krhová | 23.03 | 23.03 | |||
Hrachovec | 23.05 | 23.05 | |||
Zašová | 23.09 | 23.09 | |||
Zubří | 23.14 | 23.14 | |||
Rožnov pod Radhoštěm | 23.18 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci