Os 3917 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kojetín | 14.03 | 1 vlevo/1 | |||
Bezměrov | 14.07 | 14.07 | |||
Postoupky | 14.10 | 14.10 | |||
Kroměříž | 14.15 | 14.47 | 2 | ||
Hulín | 14.55 | 15.03 | 2/2 | ||
Třebětice | 15.07 | 15.08 | 2 | ||
Holešov | 15.12 | 15.18 | 2/3 | ||
Dobrotice | 15.22 | 15.22 | |||
Jankovice | 15.24 | 15.24 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 15.26 | 15.26 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 15.31 | 15.32 | 3 | ||
Loukov | 15.36 | 15.36 | |||
Osíčko | 15.40 | 15.43 | 2 | ||
Podhradní Lhota | 15.48 | 15.48 | |||
Kunovice-Loučka | 15.51 | 15.51 | 3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 15.55 | 15.55 | |||
Branky na Moravě | 15.59 | 15.59 | 2 | ||
Valašské Meziříčí | 16.06 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci