Os 3916 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rožnov pod Radhoštěm | 16.03 | 2 | |||
Zubří | 16.07 | 16.07 | |||
Zašová | 16.13 | 16.13 | |||
Hrachovec | 16.17 | 16.17 | |||
Krhová | 16.19 | 16.19 | |||
Valašské Meziříčí | 16.23 | 16.30 | 2 | ||
Branky na Moravě | 16.36 | 16.36 | 2 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 16.40 | 16.40 | |||
Kunovice-Loučka | 16.44 | 16.46 | 2 | ||
Podhradní Lhota | 16.49 | 16.49 | |||
Osíčko | 16.54 | 16.54 | 2 | ||
Loukov | 16.58 | 16.58 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 17.03 | 17.04 | 3 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | 17.08 | 17.08 | |||
Jankovice | 17.10 | 17.10 | |||
Dobrotice | 17.12 | 17.12 | |||
Holešov | 17.16 | 17.17 | 2/3 | ||
Třebětice | 17.21 | 17.21 | 2 | ||
Hulín | 17.26 | 17.27 | 2/2 | ||
Kroměříž | 17.35 | 17.41 | 2 | ||
Postoupky | 17.45 | 17.45 | |||
Bezměrov | 17.48 | 17.48 | |||
Kojetín | 17.53 | 1 vlevo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci