Os 3843 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdt280 + Bdt262 + 2xBdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 23.07 | IV | |||
Grygov | 23.12 | 23.12 | 2 | ||
Brodek u Přerova | 23.17 | 23.17 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 23.20 | 23.20 | |||
Přerov | 23.26 | 4 vpravo |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci