Os 24554 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 16.58 | 2 | |||
Zbýšov | 17.00 | 17.01 | |||
Hostěrádky-Rešov | 17.03 | 17.04 | |||
Újezd u Brna | 17.07 | 17.07 | |||
Sokolnice-Telnice | 17.09 | 17.10 | 3 | ||
Brno-Chrlice | 17.15 | 17.16 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 17.26 | 17.28 | III | ||
Brno-Židenice | 17.31 | 17.32 | II. | ||
Bílovice nad Svitavou | 17.37 | 17.37 | |||
Babice nad Svitavou | 17.41 | 17.41 | |||
Adamov | 17.44 | 17.44 | 1/3 | ||
Adamov zastávka | 17.46 | 17.46 | |||
Blansko | 17.52 | 17.58 | 1/1 | ||
Blansko město | 18.00 | 18.01 | |||
Dolní Lhota | 18.04 | 18.04 | |||
Rájec-Jestřebí | 18.07 | 18.08 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 18.11 | 18.11 | |||
Skalice nad Svitavou | 18.16 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci