Os 24550 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 14.58 | 2 | |||
Zbýšov | 15.00 | 15.01 | |||
Hostěrádky-Rešov | 15.03 | 15.04 | |||
Újezd u Brna | 15.07 | 15.07 | |||
Sokolnice-Telnice | 15.09 | 15.10 | 3 | ||
Brno-Chrlice | 15.15 | 15.16 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 15.26 | 15.28 | III | ||
Brno-Židenice | 15.31 | 15.32 | II. | ||
Bílovice nad Svitavou | 15.37 | 15.37 | |||
Babice nad Svitavou | 15.41 | 15.41 | |||
Adamov | 15.44 | 15.44 | 1/3 | ||
Adamov zastávka | 15.46 | 15.46 | |||
Blansko | 15.52 | 15.58 | 1/1 | ||
Blansko město | 16.00 | 16.01 | |||
Dolní Lhota | 16.04 | 16.04 | |||
Rájec-Jestřebí | 16.07 | 16.08 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 16.11 | 16.11 | |||
Skalice nad Svitavou | 16.16 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci