Os 24547 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Skalice nad Svitavou | 14.42 | 1/2 | |||
Doubravice nad Svitavou | 14.47 | 14.47 | |||
Rájec-Jestřebí | 14.50 | 14.51 | 2 | ||
Dolní Lhota | 14.53 | 14.54 | |||
Blansko město | 14.56 | 14.57 | |||
Blansko | 14.58 | 15.02 | 2 | ||
Adamov zastávka | 15.08 | 15.08 | |||
Adamov | 15.10 | 15.10 | 2/4 | ||
Babice nad Svitavou | 15.13 | 15.13 | |||
Bílovice nad Svitavou | 15.17 | 15.18 | |||
Brno-Židenice | 15.23 | 15.23 | III. | ||
Brno hlavní nádraží | 15.29 | 15.35 | II | ||
Brno-Chrlice | 15.43 | 15.47 | 1 | ||
Sokolnice-Telnice | 15.53 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci