Os 24545 | |
Řazení vlaku: 550 + 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Skalice nad Svitavou | 13.42 | 1/2 | |||
Doubravice nad Svitavou | 13.47 | 13.47 | |||
Rájec-Jestřebí | 13.50 | 13.51 | 2 | ||
Dolní Lhota | 13.53 | 13.54 | |||
Blansko město | 13.56 | 13.57 | |||
Blansko | 13.58 | 14.02 | 2 | ||
Adamov zastávka | 14.08 | 14.08 | |||
Adamov | 14.10 | 14.10 | 2/4 | ||
Babice nad Svitavou | 14.13 | 14.13 | |||
Bílovice nad Svitavou | 14.17 | 14.18 | |||
Brno-Židenice | 14.23 | 14.23 | III. | ||
Brno hlavní nádraží | 14.29 | 14.35 | II | ||
Brno-Chrlice | 14.43 | 14.47 | 1 | ||
Sokolnice-Telnice | 14.53 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci