Os 24528 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sokolnice-Telnice | 17.39 | 2 | |||
Brno-Chrlice | 17.45 | 17.46 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 17.55 | 18.00 | III | ||
Brno-Židenice | 18.04 | 18.04 | II. | ||
Bílovice nad Svitavou | 18.09 | 18.10 | |||
Babice nad Svitavou | 18.14 | 18.14 | |||
Adamov | 18.17 | 18.18 | 1/3 | ||
Adamov zastávka | 18.19 | 18.20 | |||
Blansko | 18.26 | 18.31 | 1/1 | ||
Blansko město | 18.33 | 18.34 | |||
Dolní Lhota | 18.37 | 18.37 | |||
Rájec-Jestřebí | 18.39 | 18.40 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 18.43 | 18.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 18.48 | 18.50 | 2 | ||
Svitávka | 18.52 | 18.53 | |||
Zboněk | 18.56 | 18.56 | |||
Letovice zastávka | 18.58 | 18.59 | |||
Letovice | 19.02 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci