Os 24522 | |
Řazení vlaku: 530 + 550 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sokolnice-Telnice | 14.39 | 2 | |||
Brno-Chrlice | 14.45 | 14.46 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 14.55 | 15.00 | III | ||
Brno-Židenice | 15.03 | 15.04 | II. | ||
Bílovice nad Svitavou | 15.09 | 15.10 | |||
Babice nad Svitavou | 15.14 | 15.14 | |||
Adamov | 15.17 | 15.18 | 1/3 | ||
Adamov zastávka | 15.19 | 15.20 | |||
Blansko | 15.26 | 15.31 | 1/1 | ||
Blansko město | 15.33 | 15.34 | |||
Dolní Lhota | 15.36 | 15.36 | |||
Rájec-Jestřebí | 15.38 | 15.39 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 15.42 | 15.42 | |||
Skalice nad Svitavou | 15.47 | 15.50 | 2 | ||
Svitávka | 15.52 | 15.53 | |||
Zboněk | 15.56 | 15.56 | |||
Letovice zastávka | 15.58 | 15.59 | |||
Letovice | 16.02 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci