Os 24521 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 11.58 | 2 | |||
Letovice zastávka | 12.00 | 12.01 | |||
Zboněk | 12.03 | 12.03 | |||
Svitávka | 12.06 | 12.06 | |||
Skalice nad Svitavou | 12.09 | 12.12 | 1/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 12.16 | 12.17 | |||
Rájec-Jestřebí | 12.20 | 12.21 | 2 | ||
Dolní Lhota | 12.23 | 12.23 | |||
Blansko město | 12.26 | 12.27 | |||
Blansko | 12.28 | 12.30 | 2 | ||
Adamov zastávka | 12.35 | 12.36 | |||
Adamov | 12.37 | 12.38 | 2/4 | ||
Babice nad Svitavou | 12.41 | 12.41 | |||
Bílovice nad Svitavou | 12.45 | 12.46 | |||
Brno-Židenice | 12.51 | 12.51 | III. | ||
Brno hlavní nádraží | 12.59 | 13.06 | II | ||
Brno-Chrlice | 13.14 | 13.17 | 1 | ||
Sokolnice-Telnice | 13.23 | 13.24 | 3 | ||
Újezd u Brna | 13.25 | 13.26 | |||
Hostěrádky-Rešov | 13.29 | 13.29 | |||
Zbýšov | 13.32 | 13.32 | |||
Křenovice horní nádraží | 13.35 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci