Os 24516 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno-Chrlice | 11.46 | 2 | |||
Brno hlavní nádraží | 11.55 | 12.00 | III | ||
Brno-Židenice | 12.03 | 12.04 | II. | ||
Bílovice nad Svitavou | 12.09 | 12.10 | |||
Babice nad Svitavou | 12.14 | 12.14 | |||
Adamov | 12.17 | 12.18 | 1/3 | ||
Adamov zastávka | 12.19 | 12.20 | |||
Blansko | 12.26 | 12.31 | 1/1 | ||
Blansko město | 12.33 | 12.34 | |||
Dolní Lhota | 12.37 | 12.37 | |||
Rájec-Jestřebí | 12.39 | 12.40 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 12.43 | 12.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 12.48 | 12.50 | 2 | ||
Svitávka | 12.52 | 12.53 | |||
Zboněk | 12.56 | 12.56 | |||
Letovice zastávka | 12.58 | 12.59 | |||
Letovice | 13.02 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci