Os 24506 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sokolnice-Telnice | 6.39 | 2 | |||
Brno-Chrlice | 6.45 | 6.46 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 6.55 | 7.00 | III | ||
Brno-Židenice | 7.03 | 7.04 | II. | ||
Bílovice nad Svitavou | 7.09 | 7.10 | |||
Babice nad Svitavou | 7.14 | 7.14 | |||
Adamov | 7.17 | 7.18 | 1/3 | ||
Adamov zastávka | 7.19 | 7.20 | |||
Blansko | 7.26 | 7.31 | 1/1 | ||
Blansko město | 7.33 | 7.34 | |||
Dolní Lhota | 7.36 | 7.36 | |||
Rájec-Jestřebí | 7.38 | 7.39 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 7.42 | 7.42 | |||
Skalice nad Svitavou | 7.47 | 7.50 | 2 | ||
Svitávka | 7.52 | 7.53 | |||
Zboněk | 7.56 | 7.56 | |||
Letovice zastávka | 7.58 | 7.59 | |||
Letovice | 8.02 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci