Vlak 22885 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 7.45 | 1/2 | |||
Hlízov | 7.48 | 7.48 | |||
Kolín | 7.55 | 7.56 | 5 | ||
Kolín-Zálabí | 7.58 | 7.58 | |||
Veltruby | 8.02 | 8.02 | |||
Velký Osek | 8.05 | 8.06 | 4 | ||
Libice nad Cidlinou | 8.08 | 8.09 | 2 | ||
Poděbrady | 8.13 | 8.14 | 2 | ||
Velké Zboží | 8.17 | 8.17 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 8.22 | 8.24 | 2 | ||
Kostomlaty nad Labem | 8.29 | 8.29 | 4 | ||
Lysá nad Labem | 8.36 | 8.37 | 2 | ||
Čelákovice-Jiřina | 8.43 | 8.43 | |||
Čelákovice | 8.45 | 8.46 | 1 | ||
Zeleneč | 8.52 | 8.52 | |||
Praha-Horní Počernice | 8.57 | 8.58 | 2/4 | ||
Praha-Rajská zahrada | 9.03 | 9.03 | |||
Praha-Vysočany | 9.08 | 9.08 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 9.16 | 9.21 | 6 jiľní část | ||
Praha-Vršovice | 9.25 | 9.26 | 2 | ||
Praha-Eden | 9.28 | 9.29 | 2 | ||
Praha-Zahradní Město | 9.31 | 9.32 | 2 | ||
Praha-Hostivař | 9.35 | 9.35 | 1. | ||
Praha-Horní Měcholupy | 9.38 | 9.38 | |||
Praha-Uhříněves | 9.41 | 9.41 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 9.44 | 9.44 | |||
Říčany | 9.48 | 9.48 | 1 | ||
Světice | 9.51 | 9.51 | |||
Strančice | 9.55 | 9.56 | 1/2 | ||
Mnichovice | 9.59 | 9.59 | |||
Mirošovice u Prahy | 10.02 | 10.02 | |||
Senohraby | 10.04 | 10.05 | 2 | ||
Čtyřkoly | 10.08 | 10.08 | |||
Pyšely | 10.10 | 10.10 | |||
Čerčany | 10.13 | 10.13 | 2 | ||
Mrač | 10.16 | 10.16 | |||
Benešov u Prahy | 10.23 | 2 |
; jede v od 3.VII.;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci