Os 20724 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sokolnice-Telnice | 17.10 | 2 | |||
Brno-Chrlice | 17.15 | 17.16 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 17.26 | 17.28 | III | ||
Brno-Židenice | 17.31 | 17.32 | II. | ||
Bílovice nad Svitavou | 17.37 | 17.37 | |||
Adamov | 17.43 | 17.43 | 1/3 | ||
Adamov zastávka | 17.45 | 17.45 | |||
Blansko | 17.51 | 17.58 | 1/1 | ||
Blansko město | 18.00 | 18.01 | |||
Rájec-Jestřebí | 18.06 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci