Sp 2003 „Dobrošov“ | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 5.37 | 2 | |||
Meziměstí | 5.50 | 5.55 | |||
Teplice nad Metují | 6.03 | 6.04 | |||
Žďár nad Metují | 6.11 | 6.11 | |||
Police nad Metují | 6.15 | 6.17 | 3 | ||
Hronov | 6.22 | 6.23 | 2 | ||
Velké Poříčí | 6.25 | 6.25 | |||
Náchod | 6.31 | 6.37 | 2/2 | ||
Náchod zastávka | 6.40 | 6.40 | |||
Václavice | 6.45 | 6.46 | 1 | ||
Starkoč | 6.53 | 6.54 | 4 | ||
Česká Skalice | 7.00 | 7.01 | 2 | ||
Rychnovek | 7.07 | 7.07 | |||
Jaroměř | 7.12 | 7.13 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 7.26 | 7.28 | 3 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 7.42 | 7.44 | 2/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 7.47 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci