Vlak 19060 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 12.36 | 2 | |||
Stará Huť | 12.38 | 12.38 | |||
Mokrovraty | 12.43 | 12.43 | |||
Malá Hraštice | 12.49 | 12.49 | |||
Nová Ves pod Pleší | 12.53 | 12.53 | |||
Mníšek pod Brdy | 12.59 | 13.00 | 3 | ||
Rymaně | 13.02 | 13.02 | |||
Čisovice | 13.07 | 13.07 | 2 | ||
Bojanovice | 13.11 | 13.11 | |||
Bojov | 13.14 | 13.14 | |||
Klínec | 13.17 | 13.17 | |||
Měchenice | 13.24 | 13.24 | |||
Skochovice | 13.27 | 13.27 | |||
Vrané nad Vltavou | 13.30 | 13.31 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 13.34 | 13.34 | |||
Praha-Zbraslav | 13.38 | 13.38 | |||
Praha-Komořany | 13.41 | 13.41 | |||
Praha-Modřany zastávka | 13.44 | 13.44 | |||
Praha-Braník | 13.48 | 13.48 | 3 | ||
Praha-Krč | 13.52 | 13.52 | 2/2 | ||
Praha-Kačerov | 13.55 | 13.55 | |||
Praha-Vršovice | 13.59 | 13.59 | 4 | ||
Praha hlavní nádraží | 14.04 | 6 severní část |
Dobříš-Praha hl. n. jede v a ;
dopravce České dráhy, a.s.; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci