Sp 1859 | |
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 + 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 9.02 | 2 | |||
Broumov-Olivětín | 9.06 | 9.06 | |||
Hynčice | 9.11 | 9.11 | |||
Ruprechtice | 9.13 | 9.13 | |||
Meziměstí | 9.16 | 9.19 | |||
Teplice nad Metují | 9.28 | 9.31 | |||
Žďár nad Metují | 9.38 | 9.38 | |||
Police nad Metují | 9.42 | 9.43 | 2 | ||
Hronov | 9.48 | 9.49 | 2 | ||
Velké Poříčí | 9.51 | 9.51 | |||
Náchod-Běloves | 9.55 | 9.55 | |||
Náchod | 9.58 | 10.03 | 2/2 | ||
Náchod zastávka | 10.05 | 10.05 | |||
Václavice | 10.10 | 10.13 | 1 | ||
Starkoč | 10.17 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci