Os 18416 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 17.05 | 3/4 | |||
Tábor-Měšice | 17.08 | 17.08 | |||
Smyslov | 17.12 | 17.12 | |||
Dobronice u Chýnova | 17.16 | 17.16 | |||
Chýnov | 17.20 | 17.21 | 2 | ||
Pořín | 17.28 | 17.28 | |||
Obrataň | 17.36 | 17.37 | 2 | ||
Šimpach | 17.39 | 17.39 | |||
Pacov | 17.45 | 17.46 | 3 | ||
Leskovice | 17.54 | 17.54 | |||
Nová Cerekev | 17.58 | 18.00 | 2 | ||
Vlásenice | 18.04 | 18.04 | |||
Pelhřimov | 18.12 | 18.13 | 2 | ||
Rynárec | 18.16 | 18.16 | |||
Zajíčkov | 18.21 | 18.21 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 18.26 | 18.27 | 1 | ||
Nová Buková | 18.30 | 18.30 | |||
Hříběcí | 18.34 | 18.34 | |||
Horní Cerekev | 18.38 | 18.40 | 4 | ||
Švábov | 18.43 | 18.43 | |||
Batelov | 18.47 | 18.48 | 3 | ||
Dolní Cerekev | 18.55 | 18.55 | |||
Kostelec u Jihlavy | 18.58 | 18.59 | 2 | ||
Dvorce | 19.04 | 19.04 | |||
Rantířov | 19.07 | 19.08 | 3 | ||
Jihlava-Staré Hory | 19.13 | 19.13 | |||
Jihlava město | 19.16 | 19.17 | 2 | ||
Jihlava | 19.20 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci