Os 18411 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jihlava | 8.37 | 2 | |||
Jihlava město | 8.40 | 8.41 | 2 | ||
Jihlava-Staré Hory | 8.43 | 8.43 | |||
Rantířov | 8.49 | 8.49 | 3 | ||
Dvorce | 8.53 | 8.53 | |||
Kostelec u Jihlavy | 8.58 | 8.59 | 4 | ||
Dolní Cerekev | 9.02 | 9.02 | |||
Batelov | 9.08 | 9.09 | 3 | ||
Švábov | 9.13 | 9.13 | |||
Horní Cerekev | 9.17 | 9.19 | 4 | ||
Hříběcí | 9.23 | 9.23 | |||
Nová Buková | 9.28 | 9.28 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 9.31 | 9.32 | 1 | ||
Zajíčkov | 9.36 | 9.36 | |||
Rynárec | 9.40 | 9.40 | |||
Pelhřimov | 9.44 | 9.46 | 2 | ||
Vlásenice | 9.54 | 9.54 | |||
Nová Cerekev | 9.58 | 9.59 | 3 | ||
Leskovice | 10.04 | 10.04 | |||
Pacov | 10.12 | 10.13 | 3 | ||
Šimpach | 10.18 | 10.18 | |||
Obrataň | 10.21 | 10.22 | 2 | ||
Pořín | 10.29 | 10.29 | |||
Chýnov | 10.36 | 10.36 | 2 | ||
Dobronice u Chýnova | 10.40 | 10.40 | |||
Smyslov | 10.44 | 10.44 | |||
Tábor-Měšice | 10.48 | 10.48 | |||
Tábor | 10.52 | 3/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci