Os 18403 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pelhřimov | 3.46 | 3 | |||
Vlásenice | 3.54 | 3.54 | |||
Nová Cerekev | 3.58 | 3.59 | 2 | ||
Leskovice | 4.04 | 4.04 | |||
Pacov | 4.12 | 4.13 | 3 | ||
Šimpach | 4.18 | 4.18 | |||
Obrataň | 4.21 | 4.22 | 2 | ||
Pořín | 4.29 | 4.29 | |||
Chýnov | 4.36 | 4.36 | 2 | ||
Dobronice u Chýnova | 4.40 | 4.40 | |||
Smyslov | 4.44 | 4.44 | |||
Tábor-Měšice | 4.48 | 4.48 | |||
Tábor | 4.52 | 3/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci