Sp 1837 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn757 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 16.03 | 1 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 16.08 | 16.09 | 2 | ||
Třebechovice pod Orebem | 16.16 | 16.17 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 16.25 | 16.30 | 2/2 | ||
Lípa nad Orlicí | 16.33 | 16.33 | |||
Čestice | 16.37 | 16.38 | |||
Častolovice | 16.40 | 16.41 | 2 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 16.45 | 16.46 | |||
Doudleby nad Orlicí | 16.50 | 16.51 | 5 | ||
Záměl | 16.55 | 16.55 | |||
Potštejn | 16.59 | 17.02 | 2 | ||
Litice nad Orlicí | 17.08 | 17.09 | 2 | ||
Bohousová | 17.11 | 17.12 | |||
Žamberk | 17.18 | 17.19 | 3 | ||
Letohrad | 17.26 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci