Sp 1824 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + 854 + Bdtn757 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 5.30 | 1 | |||
Lukavice v Čechách | 5.33 | 5.34 | |||
Žamberk | 5.39 | 5.40 | 3 | ||
Bohousová | 5.46 | 5.47 | |||
Litice nad Orlicí | 5.49 | 5.50 | 2 | ||
Potštejn | 5.57 | 6.01 | 2 | ||
Záměl | 6.04 | 6.05 | |||
Doudleby nad Orlicí | 6.09 | 6.10 | 5 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 6.15 | 6.16 | |||
Častolovice | 6.19 | 6.20 | 1/2 | ||
Čestice | 6.22 | 6.22 | |||
Týniště nad Orlicí | 6.28 | 6.32 | 2/3 | ||
Třebechovice pod Orebem | 6.39 | 6.40 | 3 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 6.47 | 6.48 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 6.53 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci