Sp 1823 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn757 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 6.03 | 1 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 6.08 | 6.09 | 2 | ||
Třebechovice pod Orebem | 6.16 | 6.17 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 6.25 | 6.31 | 2/2 | ||
Lípa nad Orlicí | 6.34 | 6.34 | |||
Čestice | 6.38 | 6.39 | |||
Častolovice | 6.41 | 6.42 | 2 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 6.45 | 6.46 | |||
Doudleby nad Orlicí | 6.50 | 6.51 | 5 | ||
Záměl | 6.55 | 6.55 | |||
Potštejn | 6.59 | 7.02 | 2 | ||
Litice nad Orlicí | 7.08 | 7.09 | 2 | ||
Bohousová | 7.11 | 7.12 | |||
Žamberk | 7.18 | 7.19 | 3 | ||
Letohrad | 7.27 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci