Sp 1781 „Pernštejn“ | |
Řazení vlaku: 754_najbrt + Bdmtee263 + Bdmtee275 + Bdmtee263 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 17.41 | 1/1 | |||
Radňovice | 17.51 | 17.51 | |||
Nové Město na Moravě zastávka | 17.55 | 17.56 | |||
Nové Město na Moravě | 17.59 | 18.00 | 2/2 | ||
Olešná na Moravě | 18.05 | 18.06 | |||
Rovné-Divišov | 18.13 | 18.14 | |||
Rozsochy | 18.17 | 18.17 | |||
Bystřice nad Pernštejnem | 18.25 | 18.26 | 1/2 | ||
Rožná | 18.35 | 18.36 | 1/2 | ||
Nedvědice | 18.48 | 18.49 | 3 | ||
Doubravník | 18.54 | 18.55 | |||
Tišnov | 19.11 | 19.12 | 3/1 | ||
Kuřim | 19.20 | 19.21 | 1/1 | ||
Brno-Královo Pole | 19.29 | 19.30 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 19.33 | 19.34 | |||
Brno-Židenice | 19.41 | 19.41 | I. | ||
Brno hlavní nádraží | 19.49 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci