Sp 1771 | |
Řazení vlaku: 754_najbrt + 2xBdmtee263 + Bdmtee275 + Bdmtee263 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 15.28 | II | |||
Brno-Slatina | 15.39 | 15.40 | 4 | ||
Slavkov u Brna | 15.53 | 15.54 | 2 | ||
Bučovice | 16.02 | 16.03 | 4 | ||
Nesovice | 16.09 | 16.10 | 2/3 | ||
Nemotice | 16.17 | 16.18 | 3 | ||
Kyjov | 16.31 | 16.32 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 16.35 | 16.35 | |||
Vracov | 16.44 | 16.44 | |||
Bzenec | 16.48 | 16.49 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 16.58 | 17.00 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 17.04 | 17.05 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 17.09 | 17.09 | 3 | ||
Kunovice zastávka | 17.13 | 17.14 | |||
Uherské Hradiště | 17.18 | 17.20 | 3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 17.26 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci