Sp 1754 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bee273 + Bd264 + Bee273 + Bdtee276 + Bd264 + Bdtee276 + Bd264 + ABpee347 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 15.44 | III | |||
Bílovice nad Svitavou | 15.52 | 15.52 | |||
Adamov | 15.59 | 16.00 | 1/3 | ||
Blansko | 16.06 | 16.08 | 1/2 | ||
Blansko město | 16.09 | 16.10 | |||
Skalice nad Svitavou | 16.20 | 16.22 | 2 | ||
Letovice | 16.29 | 16.31 | 3 | ||
Rozhraní | 16.36 | 16.36 | |||
Moravská Chrastová | 16.39 | 16.39 | |||
Březová nad Svitavou | 16.41 | 16.42 | 2 | ||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 16.45 | 16.46 | |||
Hradec nad Svitavou | 16.51 | 16.52 | |||
Svitavy-Lány | 16.55 | 16.55 | |||
Svitavy | 16.58 | 17.01 | 3 | ||
Opatov | 17.06 | 17.06 | 3 | ||
Česká Třebová | 17.14 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci