Sp 1753 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + ABpee347 + Bd264 + Bdtee276 + Bd264 + Bdtee276 + Bee273 + Bd264 + Bee273 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 5.46 | 4 | |||
Opatov | 5.53 | 5.53 | 4 | ||
Svitavy | 5.58 | 5.59 | 2/3 | ||
Svitavy-Lány | 6.02 | 6.02 | |||
Hradec nad Svitavou | 6.05 | 6.06 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 6.12 | 6.12 | |||
Březová nad Svitavou | 6.15 | 6.17 | 3 | ||
Moravská Chrastová | 6.19 | 6.19 | |||
Rozhraní | 6.22 | 6.22 | |||
Letovice | 6.27 | 6.28 | 4 | ||
Skalice nad Svitavou | 6.36 | 6.37 | 1/3 | ||
Blansko město | 6.46 | 6.47 | |||
Blansko | 6.48 | 6.51 | 2 | ||
Adamov | 6.57 | 6.58 | 2/4 | ||
Bílovice nad Svitavou | 7.04 | 7.05 | |||
Brno hlavní nádraží | 7.14 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci