Os 17113 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Potůčky | 14.53 | 14.54 | 2 | ||
Potůčky zastávka | 14.57 | 14.57 | |||
Horní Blatná | 15.03 | 15.04 | 2 | ||
Pernink | 15.07 | 15.09 | 3 | ||
Nejdek-Oldřichov | 15.13 | 15.13 | |||
Nejdek-Sejfy | 15.16 | 15.16 | |||
Nejdek-Tisová | 15.21 | 15.21 | |||
Nové Hamry | 15.24 | 15.27 | 3 | ||
Vysoká Pec | 15.31 | 15.31 | |||
Nejdek zastávka | 15.34 | 15.34 | |||
Nejdek | 15.36 | 15.40 | 3 | ||
Nejdek-Suchá | 15.43 | 15.43 | |||
Nová Role zastávka | 15.46 | 15.46 | |||
Nová Role | 15.50 | 15.51 | 3 | ||
Stará Role | 15.58 | 15.59 | 3 | ||
Karlovy Vary | 16.06 | 16.08 | 2 | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 16.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci