Os 17103 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Potůčky | 5.58 | 2 | |||
Potůčky zastávka | 6.01 | 6.01 | |||
Horní Blatná | 6.07 | 6.08 | 2 | ||
Pernink | 6.12 | 6.13 | 3 | ||
Nejdek-Oldřichov | 6.18 | 6.18 | |||
Nejdek-Sejfy | 6.21 | 6.21 | |||
Nejdek-Tisová | 6.25 | 6.25 | |||
Nové Hamry | 6.29 | 6.30 | 3 | ||
Vysoká Pec | 6.34 | 6.34 | |||
Nejdek zastávka | 6.37 | 6.37 | |||
Nejdek | 6.39 | 7.00 | 3 | ||
Nejdek-Suchá | 7.03 | 7.03 | |||
Nová Role zastávka | 7.06 | 7.06 | |||
Nová Role | 7.10 | 7.12 | 3 | ||
Stará Role | 7.19 | 7.20 | 2 | ||
Karlovy Vary | 7.27 | 7.30 | 2 | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 7.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci