Os 14722 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 15.58 | 2 | |||
Zbýšov | 16.00 | 16.01 | |||
Hostěrádky-Rešov | 16.03 | 16.04 | |||
Újezd u Brna | 16.07 | 16.07 | |||
Sokolnice-Telnice | 16.09 | 16.10 | 3 | ||
Brno-Chrlice | 16.15 | 16.16 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 16.26 | 16.28 | III | ||
Brno-Židenice | 16.31 | 16.32 | II. | ||
Bílovice nad Svitavou | 16.37 | 16.38 | |||
Adamov | 16.45 | 16.46 | 1/3 | ||
Adamov zastávka | 16.47 | 16.48 | |||
Blansko | 16.54 | 16.58 | 1/1 | ||
Blansko město | 17.00 | 17.01 | |||
Rájec-Jestřebí | 17.07 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci