Sp 1409 | |
Řazení vlaku: 750.7 + Bd264 + Bdtee276 + Bee273 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zábřeh na Moravě | 15.31 | 2 | |||
Ruda nad Moravou | 15.47 | 15.48 | 3 | ||
Hanušovice | 15.59 | 16.02 | 1 | ||
Jindřichov na Moravě | 16.10 | 16.11 | |||
Branná | 16.20 | 16.24 | 3 | ||
Ostružná | 16.31 | 16.32 | 3 | ||
Ramzová | 16.35 | 16.36 | |||
Horní Lipová | 16.44 | 16.45 | 2 | ||
Lipová Lázně | 16.51 | 16.52 | 3 | ||
Jeseník | 16.59 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci