Vlak 1172 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.22 | 2 jiľní část | |||
Praha-Smíchov | 15.29 | 15.30 | 3 | ||
Beroun | 16.08 | 16.13 | 1 | ||
Zdice | 16.20 | 16.22 | 2 | ||
Lochovice | 16.31 | 16.32 | 4 | ||
Jince | 16.41 | 16.41 | |||
Příbram | 16.53 | 16.59 | 2 | ||
Březnice | 17.18 | 17.19 | 1/3 | ||
Mirovice | 17.27 | 17.27 | |||
Čimelice | 17.34 | 17.34 | |||
Čížová | 17.50 | 17.50 | |||
Písek | 17.57 | 17.59 | 3 | ||
Protivín | 18.11 | 18.12 | 3 | ||
Protivín zastávka | 18.14 | 18.14 | |||
Číčenice | 18.19 | 18.20 | 3 | ||
Zliv | 18.30 | 18.31 | 2 | ||
České Budějovice | 18.41 | II |
jede v ;
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; <=>; 2. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy; ; ; ; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci