|
R 713 „Vltava“ « předchozí | další » |
Trasa:
Praha-Holešovice 10.07, Praha hl.n. 10.15-10.30, Benešov u Prahy 11.11-11.12, Tábor 11.56-12.01, Veselí nad Lužnicí 12.22-12.24, České Budějovice 12.51 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 12.11.2021 (František Kozel) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - do označených vozů možno zakoupit místenku - oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem - ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V - dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy) - ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu - dětské kino - vlak nečeká na žádné přípoje (Praha-Holešovice, Praha hl.n., Praha-Vršovice) Platí také jízdní doklady PID (Praha-Holešovice - Olbramovice) Platí také jízdní doklady IDS TA (Tábor - Planá nad Lužnicí)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem (místa č. 11, 12, 15, 16, 18) 2) - vůz s přípojkou 230 V 3) - vůz s bezdrátovým připojením k internetu 4) - oddíly č. 6 a 8 pro cestující s dětmi do 10 let 5) - dětské kino (oddíl č. 7) 6) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou (oddíl č. 1) 7) - oddíly pro cestující s dětmi do 10 let (oddíly č. 6-8) 8) - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem (místa č. 51-56, 101-106) 9) - dámský oddíl (oddíl č. 9) |
|
Poznámky k oběhům:
a) V a pro 712 |
|
|