Os 8553 | |
Řazení vlaku: 163_b + Bdtmee + Bdtmee + Bdgtmee + Bdtmee Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipany | 6.20 | 2 | |||
Rožkovany | 6.22 | 6.23 | |||
Červenica | 6.26 | 6.26 | 1 | ||
Pečovská Nová Ves | 6.28 | 6.29 | |||
Sabinov | 6.33 | 6.34 | 3 | ||
Orkucany | 6.37 | 6.38 | Nástupište 1/1 | ||
Šarišské Michaľany | 6.41 | 6.42 | |||
Veľký Šariš | 6.46 | 6.47 | 2 | ||
Prešov mesto | 6.53 | 6.55 | 1./1 | ||
Prešov | 6.58 | 3/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci