Os 8519 | |
Řazení vlaku: 361 + Bdgteer + 3xBdteer Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipany | 13.03 | 3 | |||
Rožkovany | 13.05 | 13.06 | |||
Červenica | 13.09 | 13.09 | 1 | ||
Pečovská Nová Ves | 13.11 | 13.12 | |||
Sabinov | 13.16 | 13.17 | 3 | ||
Orkucany | 13.20 | 13.21 | Nástupište 1/1 | ||
Šarišské Michaľany | 13.24 | 13.25 | |||
Veľký Šariš | 13.29 | 13.30 | 2 | ||
Prešov mesto | 13.36 | 13.37 | 1./1 | ||
Prešov | 13.40 | 13.42 | 2/3 | ||
Haniska pri Prešove | 13.46 | 13.46 | 1 | ||
Kendice | 13.50 | 13.50 | 1 | ||
Drienovská Nová Ves | 13.52 | 13.53 | 3 | ||
Drienovská Nová Ves obec | 13.54 | 13.55 | |||
Ličartovce | 13.58 | 14.01 | 1 | ||
Obišovce | 14.03 | 14.04 | 1 | ||
Kysak | 14.07 | 14.12 | 9 | ||
Trebejov | 14.14 | 14.14 | 1 | ||
Kostoľany nad Hornádom | 14.19 | 14.19 | 3 | ||
Ťahanovce | 14.23 | 14.24 | 1/1 | ||
Košice | 14.28 | 3/5A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci