Os 8514 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 11.36 | 3/2 | |||
Ťahanovce | 11.40 | 11.41 | 2/2 | ||
Kostoľany nad Hornádom | 11.45 | 11.45 | 2/4 | ||
Trebejov | 11.49 | 11.50 | 2 | ||
Kysak | 11.52 | 11.53 | 5 | ||
Obišovce | 11.56 | 11.56 | 1 | ||
Ličartovce | 11.59 | 12.00 | 2 | ||
Drienovská Nová Ves obec | 12.03 | 12.03 | |||
Drienovská Nová Ves | 12.05 | 12.05 | 3 | ||
Kendice | 12.07 | 12.08 | 1 | ||
Haniska pri Prešove | 12.11 | 12.12 | 1 | ||
Prešov | 12.15 | 12.19 | 2/3 | ||
Prešov mesto | 12.21 | 12.23 | 1./1 | ||
Veľký Šariš | 12.29 | 12.30 | 3 | ||
Šarišské Michaľany | 12.35 | 12.35 | |||
Orkucany | 12.39 | 12.39 | Nástupište 1/1 | ||
Sabinov | 12.42 | 12.43 | 3 | ||
Pečovská Nová Ves | 12.47 | 12.47 | |||
Červenica | 12.49 | 12.50 | 1 | ||
Rožkovany | 12.53 | 12.53 | |||
Lipany | 12.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci