R 839 „Urpín“ | |
Řazení vlaku: 362_b + Bpeer7661 + 5xBeer61 + Bdghmeer61 + Aeer61 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 14.04 | 2/2 | |||
Bratislava-Vinohrady | 14.09 | 14.10 | |||
Galanta | 14.36 | 14.38 | 5 | ||
Šaľa | 14.45 | 14.47 | 4 | ||
Šurany | 15.08 | 15.09 | 4 | ||
Podhájska | 15.22 | 15.23 | 3 | ||
Levice | 15.47 | 15.48 | 3 | ||
Kozárovce | 15.59 | 15.59 | 3 | ||
Nová Baňa | 16.13 | 16.14 | 3 | ||
Žarnovica | 16.24 | 16.25 | 3 | ||
Žiar nad Hronom | 16.39 | 16.40 | 4 | ||
Zvolen osobná stanica | 16.59 | 17.02 | 3/1 | ||
Zvolen mesto | 17.05 | 17.06 | |||
Sliač kúpele | 17.10 | 17.11 | 3 | ||
Banská Bystrica mesto | 17.22 | 17.23 | |||
Banská Bystrica | 17.26 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci