Os 6729 | |
Řazení vlaku: 861.1 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tisovec | 18.02 | 3 | |||
Tisovec mesto | 18.04 | 18.05 | |||
Rimavská Píla | 18.10 | ||||
Hačava | 18.14 | ||||
Hačava skálie | 18.16 | ||||
Hnúšťa zastávka | 18.19 | ||||
Hnúšťa | 18.23 | 18.24 | 2 | ||
Likier | 18.27 | ||||
Rimavské Brezovo | 18.30 | ||||
Rimavská Baňa | 18.34 | 18.35 | 2 | ||
Rimavské Zalužany | 18.37 | ||||
Kociha | 18.41 | ||||
Hrachovo | 18.44 | ||||
Nižný Skálnik | 18.46 | ||||
Veľké Teriakovce | 18.49 | ||||
Čerenčany | 18.52 | ||||
Rimavská Sobota | 18.57 | 19.01 | 1/3 | ||
Rimavské Janovce | 19.05 | 19.05 | |||
Rimavské Janovce obec | 19.07 | 19.08 | |||
Jesenské zastávka | 19.12 | 19.12 | |||
Jesenské | 19.15 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci