Os 5719 | |
Řazení vlaku: 812 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Levice | 13.05 | 2 | |||
Hronské Kľačany | 13.09 | 13.10 | |||
Veľké Kozmálovce | 13.14 | 13.15 | 3 | ||
Tlmače | 13.16 | 13.17 | |||
Kozárovce | 13.21 | 13.22 | 3 | ||
Psiare | 13.24 | 13.25 | |||
Hronský Beňadik | 13.27 | 13.28 | 2 | ||
Tekovská Breznica | 13.34 | 13.35 | |||
Nová Baňa | 13.40 | 13.43 | 2 | ||
Rudno nad Hronom | 13.47 | 13.47 | |||
Voznica | 13.51 | 13.51 | |||
Žarnovica | 13.55 | 13.56 | 4 | ||
Bzenica | 14.01 | 14.01 | |||
Hliník nad Hronom | 14.05 | 14.05 | 3 | ||
Žiar nad Hronom zastávka | 14.11 | 14.12 | |||
Žiar nad Hronom | 14.14 | 14.15 | 4 | ||
Šášovské Podhradie | 14.19 | 14.19 | |||
Jalná | 14.23 | 14.24 | |||
Hronská Dúbrava | 14.27 | 14.33 | 5 | ||
Zvolen osobná stanica | 14.44 | 1/12c |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci