Os 5707 | |
Řazení vlaku: 812 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Levice | 7.05 | 4 | |||
Hronské Kľačany | 7.09 | 7.10 | |||
Veľké Kozmálovce | 7.14 | 7.15 | 3 | ||
Tlmače | 7.16 | 7.17 | |||
Kozárovce | 7.21 | 7.22 | 3 | ||
Psiare | 7.24 | 7.25 | |||
Hronský Beňadik | 7.27 | 7.28 | 2 | ||
Tekovská Breznica | 7.34 | 7.35 | |||
Nová Baňa | 7.40 | 7.43 | 2 | ||
Rudno nad Hronom | 7.47 | 7.47 | |||
Voznica | 7.51 | 7.51 | |||
Žarnovica | 7.55 | 7.56 | 4 | ||
Bzenica | 8.01 | 8.01 | |||
Hliník nad Hronom | 8.05 | 8.05 | 3 | ||
Žiar nad Hronom zastávka | 8.11 | 8.12 | |||
Žiar nad Hronom | 8.14 | 8.15 | 4 | ||
Šášovské Podhradie | 8.19 | 8.19 | |||
Jalná | 8.23 | 8.24 | |||
Hronská Dúbrava | 8.27 | 8.28 | 5 | ||
Zvolen osobná stanica | 8.39 | 1/12c |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci