Os 16525 | |
Řazení vlaku: 845 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bílina | 17.40 | 1 | |||
Bílina-Chudeřice | 17.44 | 17.44 | |||
Světec | 17.46 | 17.46 | 1 | ||
Hostomice nad Bílinou | 17.48 | 17.48 | |||
Ohníč | 17.51 | 17.51 | 1 | ||
Lbín | 17.56 | 17.56 | |||
Úpořiny | 17.58 | 17.59 | 1 | ||
Velvěty | 18.02 | 18.02 | |||
Rtyně nad Bílinou | 18.04 | 18.04 | |||
Brozánky | 18.06 | 18.06 | |||
Řehlovice | 18.09 | 18.09 | 1 | ||
Stadice | 18.11 | 18.11 | |||
Koštov | 18.14 | 18.14 | |||
Trmice | 18.18 | 18.18 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 18.23 | 18.23 | 1a | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 18.25 | 9 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci